Питання про зірковий рейтинг (або смайлики, сердечка та великі пальці)

Наш останній тип запитань, "Зірковий рейтинг", зазвичай використовується рецензентами для оцінювання таких речей, як ресторани та готелі, фільми, телепередачі чи будь-що інше. Найпоширенішою є п'ятизіркова система оцінювання, де одна зірка є найнижчою, а п'ять зірок означають найкращу або найвищу якість.

Простий приклад запитання про зірковий рейтинг

Ви можете використовувати запитання із зірковим рейтингом самостійно в простому опитуванні або опитуванні або як частину більшого набору запитань, щоб зібрати більше інформації від респондентів.

Типи піктограм

Ми надаємо вам можливість персоналізувати кілька аспектів питання. Якщо ви не хочете використовувати зірочку іконка Для свого запитання не соромтеся використовувати смайлик, сердечко або іконку з великим пальцем вгору.

Всі 4 типи іконок: зірка, серце, смайлик, великий палець вгору

Підрахунок за рейтинговою шкалою

Якщо ви віддаєте перевагу використанню 10-значної іконки рейтингова шкала для більшої деталізації замість 5 за замовчуванням, ви також можете це зробити. Виберіть від 1 до 10 іконок для вашої шкали оцінювання. Я не знаю, чому ви хочете лише 1 іконку, але ми хотіли дати вам таку можливість на випадок, якщо комусь це дійсно потрібно!

Колір іконки

У "The колір іконки ще один аспект, який можна змінювати на власний розсуд. Натисніть на один з 64 стандартних кольорів або створіть свій власний колір з комбінації відтінків, тонів та відтінків.

Вибір кольору. Виберіть один із 64 стандартних кольорів або створіть власну комбінацію.

Рейтингові етикетки

Наступним параметром, який ви можете налаштувати, є рейтингові етикетки. Якщо ви хочете пояснити учасникам опитування, наприклад, що оцінка 1 зірка означає "погано", а оцінка 5 зірок - "найкраще", додайте відповідний підпис безпосередньо над піктограмами. Ви можете додати стільки міток, скільки хочете.

Питання про зірковий рейтинг з рейтинговими мітками

'N/A' Варіант

Інший спосіб налаштувати запитання з рейтингом - додати "Н/Д варіант. Це означає фразу "не стосується", "недоступно" або "немає відповіді". Використовується в ситуації, коли питання не стосується респондента.

Уявімо, що ви є власником готелю і просите кожного відвідувача заповнити анкету, що включає обов'язкове питання "Як вам сподобалася наша їжа?". Якщо хтось лише ночував у готелі, але ніколи не їв у ресторані, то він відповість на це питання варіантом "Не знаю".

Питання із зірковим рейтингом з необов'язковим варіантом відповіді "Не знаю

Рейтингові ваги

Зазвичай ви оцінюєте кожну відповідь за простою шкалою: 1 зірка = 1 бал, 2 зірки = 2 бали тощо. Однак можуть виникнути обставини, коли ви захочете зважити речі по-іншому.

Наприклад, 1 зірка = 0 балів, 2 зірки = 5 балів, 3 зірки = 10 балів. Ви також можете використовувати від'ємні числа. Наприклад, ви можете зробити щось на зразок цього: 1 зірка = -2, 2 зірки = -1, 3 зірки = 0, 4 зірки = 1 і 5 зірок = 2. Ці рейтингові ваги використовуються в розділі звітності для отримання середньозваженого балу за кожну відповідь.

Опція коментування

Бувають випадки, коли відповідь в один клік не надає достатньо інформації. Якщо ви хочете дати респонденту можливість надати додатковий контекст своєї відповіді, додайте до запитання поле "Інше" (або коментар).

Запитання із зірковим рейтингом з текстовим полем "інше

Кроки для створення власного запитання з рейтингом

Зараз я проведу вас по кроках створення вашого власного запитання для зіркового рейтингу.

Спочатку натисніть кнопку "Додати запитання +", а потім двічі клацніть на "Зірковий рейтинг".

Виберіть питання про зірковий рейтинг

Наступним кроком буде введення текст запитання. Наприклад, "Як би ви оцінили доброзичливість нашого персоналу"?

Потім виберіть іконка. У цьому випадку ми обрали варіант "сердечка".

Ми вирішили дати респондентам можливість вибору від 1 до 10 серця.

Нарешті, ми обираємо колір який найкраще відповідає нашому питанню та іконці (червоний). Праворуч від селектора кольорів ви можете побачити попередній перегляд іконки з обраними варіантами.

Залежно від розміру шкали (кількості іконок), ми також можемо зробити ширина варіантів вужче, ніж 100% ширини сторінки за замовчуванням. Приймаючи це рішення, будь ласка, пам'ятайте, що воно впливає як на відображення опитування на десктопних комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.

Додайте питання з оцінкою "Зірка

Для ознайомлення з описом іншого варіанту питання, будь ласка, дивіться короткі вступні слова вище.

Звітність за зірковим рейтингом

Коли респонденти почнуть проходити ваше опитування, ви захочете побачити відповіді, які вони надіслали. Натисніть кнопку "Звіт" у верхній частині сторінки, а потім "Індивідуальні відповіді", щоб переглянути варіанти відповідей, надіслані кожною особою.

Натисніть на Індивідуальні відповіді, щоб побачити все, що надіслав один респондент

На цій сторінці ми показуємо, як люди, що беруть участь в опитуванні, відповіли на кожне запитання. Для типу питання "Зірковий рейтинг" ми показуємо кількість натиснутих іконок і відповідний бал. Якщо ви не змінювали стандартні ваги, ці два числа будуть однаковими.

Індивідуальні відповіді

Підсумок звіту

Щоб переглянути підсумок виборів, зроблених усіма респондентами вашого опитування, поверніться на сторінку огляду звітів і натисніть на зелену стрілку вправо вгорі сторінки. Крім того, просто виберіть певну сторінку зі спадного меню.

Нижче наведено приклад того, що ви можете побачити для запитання про зірковий рейтинг. Наразі наше запитання отримало лише 4 відповіді: 1 оцінка в 1 зірку, 1 оцінка в 4 зірки і 2 варіанти відповідей, які не можна застосувати. Середньозважений показник розраховується шляхом додавання кількості відповідей для кожної оцінки, помноженої на вагу відповідної оцінки. Варіанти відповідей "Н/Д" ігноруються.

Зведений звіт Star Rating - середньозважене значення

У наведеному вище прикладі це виглядає наступним чином: (1 * 1 + 1 * 4) / (1 + 1) = 2.5. Це число показано на жовтій гістограмі. Натисніть на кнопку "Середньозважене значення", що випадає вгорі праворуч, і виберіть "Розподіл", щоб побачити графічно, скільки разів було обрано кожну окрему відповідь. Усі варіанти, які не були обрані взагалі, виключені з діаграми. Ось чому на графіку лише 3 стовпчики.

Підсумок звітності Star Rating - розподіл вибору

Ми можемо побачити, що респонденти ввели в текстове поле "Що-небудь ще?", натиснувши на посилання внизу під назвою "Переглянути "інші" відповіді".

Для подальшого аналізу даних ви також можете натиснути кнопку "Експорт" у верхньому правому куті екрана, щоб експортувати дані вашого запитання "Зіркового рейтингу" у формати Excel, CSV або SPSS.

Ось і все! Сподіваємося, що тепер ви добре уявляєте, коли і як використовувати запитання "Зірковий рейтинг" у своїх опитуваннях. Будь ласка, повідомте нам, якщо у вас виникнуть запитання, у розділі коментарів нижче або просто надішліть електронного листа до нашої служби підтримки.

Коментарі

 • Alessandra
  June 23, 2023 на 4:37 pm

  Чи можна використовувати цю модель запиту про класифікацію електронних листів у тілі електронної пошти?

  1. Chris
   September 2, 2023 на 12:03 pm

   Іноді ми анонсуємо новий розподільник електронної пошти, який дозволить вам надсилати запити, включаючи такі запитання, як це, щодо ваших контрактів.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

ukУкраїнська