Birincil Anket Dilinin Ayarlanması

Yaklaşık olarak 7.000 dil bugün dünyada kullanımda. SurveyRock'ın başlangıcından bu yana, istediğiniz herhangi bir dilde anket oluşturmak mümkün olmuştur. Ancak yakın zamana kadar, yalnızca anket sorularını ve gezinme düğmelerini farklı dillerde girebiliyordunuz. Sorular ve seçenekler tabii ki herhangi bir anketin en önemli parçasıdır, ancak şimdiye kadar sadece İngilizce olarak mevcut olan birkaç anket parçası vardı.

SurveyRock tarafından birkaç farklı dilde desteklenmektedir

Artık 25 farklı dilde anket oluşturabilirsiniz (daha fazlası yolda) ve anketin her yönü o dilde olacaktır: gezinme düğmeleri, hata mesajları, sayfa altbilgileri, son teşekkür sayfası vb. Kurumsal hesap sahiplerimiz de çok dilli anketlerimizden faydalanabilir!

Birincil anket dilini anketinizi ilk oluşturduğunuzda ayarlayabilir ya da daha sonra anket ayarları sayfasından istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

Bir anket oluştururken

Yeni bir anket oluşturmak için siyah "+Oluştur" düğmesine tıklayarak veya sayfanın üst kısmındaki menü çubuğunda bulunan yeşil "+Oluştur" butonuna tıklayın.

Birincil anket dilini seçmek için yeni bir anket oluşturun

Bu sizi Yeni Anket Oluştur penceresine getirir. Açılır menüyü görmek için ikinci alana tıklayın ve birincil anket dilinizi seçin. Şu anda 25 dilimiz var ancak gelecekte çok daha fazlası planlanıyor.

25'ten fazla ana anket dilinden birini seçin

Anket ayarları sayfasından birincil anket dilini değiştirin

Anketinizin varsayılan dilini değiştirmenin bir başka yolu da anket ayarları sayfasına gitmektir. "Anket Dili" bölümüne ilerleyin ve ardından dilinizi seçin. Tıklayın "Ayarları Kaydet" butonuna tıkladığınızda işlem tamamdır!

Varsayılan anket dilini anket ayarları sayfasından da değiştirebilirsiniz

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe