Prześlij pytania ankietowe

Bardzo ułatwiliśmy Ci tworzenie ankiet za pomocą naszego edytora ankiet. Jednak niektórzy z Was powiedzieli nam, że wolą tworzyć ankiety spisując najpierw pytania (fizycznie lub cyfrowo). Z przyjemnością informujemy, że teraz możecie wgrać pytania do ankiety, aby stworzyć ankietę lub dodać do istniejącej.

Continue reading this post...

Utwórz stronę z podziękowaniami

Utwórz stronę z podziękowaniem, która będzie pokazywana respondentom po wysłaniu odpowiedzi. Może ona składać się z jednego lub wielu elementów tekstowych. W poniższym przykładzie połączymy stronę z podziękowaniem z warunkowymi elementami tekstowymi opartymi na łącznej punktacji respondenta. punktacja wielokrotnego wyboru. Ta funkcja jest dostępna w naszych planach kont Business i Enterprise.

Continue reading this post...

Wybór wielokrotny Waga i punktacja

Dodając wagi do opcji pytań wielokrotnego wyboru, można bardzo łatwo tworzyć punktowane ankiety, quizy lub sondaże. Na przykład w pytaniu pierwszym pierwsza opcja może być warta dwa punkty, druga opcja - jeden punkt, a pozostałe opcje - nic. Możesz też zadać uczestnikom quizu proste pytanie typu "tak/nie". Odpowiedź "Tak" jest warta 1 punkt, a "Nie" - 0 punktów. Ta funkcja jest dostępna na wszystkich płatnych kontach.

Continue reading this post...

Wielojęzyczna ankieta i dodatkowe języki

Każdy użytkownik może wybrać język domyślny podczas tworzenia nowej ankiety lub zmiany istniejącej. Posiadacze kont Enterprise mogą teraz tworzyć ankiety wielojęzyczne. Oznacza to, że jedna ankieta może zawierać pytania w wielu językach. Kiedy respondent po raz pierwszy kliknie na link do ankiety, może wybrać język, w którym chce wziąć udział w badaniu.

Continue reading this post...

Ustawianie głównego języka ankiety

Jest ich mniej więcej 7000 języków w użyciu w dzisiejszym świecie. Od początku istnienia SurveyRock, możliwe było tworzenie ankiet w dowolnym języku, w którym chciałeś. Do niedawna jednak, w różnych językach mogłeś wprowadzać tylko pytania ankietowe i przyciski nawigacyjne. Pytania i wybory są oczywiście najważniejszą częścią każdej ankiety, ale do tej pory istniało kilka ankiet, które były dostępne tylko w języku angielskim.

Continue reading this post...

Zmienne niestandardowe dla dystrybutorów linków internetowych

Zmienne niestandardowe są używane w dystrybutorach linków internetowych do tworzenia unikalnych linków, które mogą pomóc w śledzeniu każdego respondenta lub grupy respondentów. Zmienne mogą być wyświetlane w raportach i w eksporcie danych. Na przykład, załóżmy, że utworzyłeś link Badanie NPS do wysłania do pracowników Twojej firmy, aby zebrać opinie na temat tego, jak firma sobie radzi. Jeśli chcesz pogrupować odpowiedzi według kategorii pracowników (marketing, sprzedaż, produkcja, przywództwo), możesz to zrobić na 3 sposoby.

Continue reading this post...

Edytor tekstowy WYSIWYG dla pytań

Od początku istnienia SurveyRock, mieliśmy specjalny element Tekst, który służył do wykorzystania obrazów lub tekstu w celu przekazania uczestnikom ankiety dodatkowych informacji. Na początku tego roku rozszerzyliśmy tę funkcjonalność WYSIWYG (to co widzisz jest tym co otrzymasz) na wszystkie typy pytań. Teraz, kiedy tworzysz nowe pytanie ankietowe, edytor tekstu pola tytułu pytania wygląda tak jak poniżej.

Continue reading this post...

Konta obsługujące HIPAA i PHI

HIPAA (Health Insurance Portability & Accountability Act) to prawo obowiązujące w Stanach Zjednoczonych, które przewiduje plan ochrony prywatności i bezpieczeństwa danych w celu zachowania osobistych lub chronionych informacji zdrowotnych pacjentów (PHI) bezpieczne. SurveyRock Przedsiębiorstwo posiadacze planów mogą zabezpieczyć swoje konta w celu spełnienia wymogów HIPAA wymagania.

Continue reading this post...

Przekierowanie URL po zakończeniu ankiety

Funkcja ta, przekierowanie URL po zakończeniu ankiety, jest po prostu wymyślnym sposobem na powiedzenie, że możesz wysłać swoich respondentów do konkretnej strony internetowej, kiedy skończą wypełniać ankietę. Na przykład, stwórz ankietę, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o Twoim produkcie, a następnie wyślij ich na specjalną stronę sprzedażową, gdy skończą wypełniać ankietę.

Continue reading this post...
pl_PLPolski