Aptauju psiholoģija: Padziļināta izpratne par definīciju un pielietojumu

Ievads: Kāpēc psiholoģijai ir nozīme aptaujās

Hei, draugi! Sāra šeit. Iedomājieties, ka esat kokteiļu ballītē, un kāds pieiet pie jums ar piezīmju tāfeli rokā un jautā: "Ei, vai es varu jums uzdot dažus jautājumus?". Jūsu reakcija - ziņkāre, aizkaitinājums vai pat intriga - nav nejauša. Aiz tās slēpjas psiholoģija, un tieši to mēs šodien aplūkosim.

Turpināt lasīt šo ziņu...

No datiem līdz lēmumu pieņemšanai: kā tiešsaistes aptaujas sniedz stratēģisku priekšrocību

Uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanas potenciāla atraisīšana ir ļoti svarīga ikvienam uzņēmumam, kas cenšas noturēties priekšā mūsdienu konkurences apstākļos. Pasaulē, kurā stratēģisko priekšrocību atslēga ir ieskats, tiešsaistes aptaujas ir kļuvušas par spēcīgu rīku vērtīgu datu vākšanai un gudru lēmumu pieņemšanai. Tiešsaistes aptaujas, kas ļauj iegūt un analizēt klientu viedokļus, vēlmes un uzvedību, sniedz uzņēmumiem vēl nebijušu iespēju patiesi izprast savu mērķauditoriju un pieņemt pamatotu izvēli.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Klientu apmierinātības aptauju slēptie ieguvumi: Slepenais ierocis uzņēmuma uzlabošanai

Klientu apmierinātības aptaujas var šķist tikai vēl viens uzdevums jūsu darbu sarakstā, taču patiesībā tās var būt slepens ierocis jūsu uzņēmuma uzlabošanai. Iegūstot informāciju tieši no saviem klientiem, jūs varat atklāt slēptās priekšrocības, kas var būtiski ietekmēt jūsu peļņu.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Patērētāja balss: Apsekojumu spēka izmantošana, lai ietekmētu patērētāju viedokli.

Mūsdienu straujajā un pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības vidē izprast patērētāju vajadzības un vēlmes ir ļoti svarīgi, lai gūtu panākumus. Par laimi, līdz ar tehnoloģiju attīstību patērētāju ieskatu vākšana ir kļuvusi vieglāka un efektīvāka nekā jebkad agrāk. Aptaujas ir kļuvušas par spēcīgu rīku, ar kura palīdzību uzņēmumi var uzklausīt patērētāju viedokli un iegūt vērtīgas atsauksmes.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Atbloķējot ieskatu: Kā tiešsaistes aptaujas dod labumu patērētājiem

Ievads: Vai esat gatavi ienirt patērētāju prātos?

Ahoj, zinātkāri prāti! Vai esat kādreiz aizdomājušies, kas notiek patērētāju noslēpumainajos prātos? Iedomājieties, ka jums ir maģiskā atslēga, kas atver viņu domu, vēlmju un vēlmju krātuvi. Uzvelciet savas pētnieku cepures un paņemiet palielināmās brilles, jo tiešsaistes aptaujas ir šī atslēga. Šajā kaprīzajā ceļojumā mēs dosimies pa asprātīgo pasauli, lai uzzinātu, kā tiešsaistes aptaujas dod labumu patērētājiem un kāpēc tās ir kā kompass, kas vada uzņēmumus uz panākumiem.

Turpināt lasīt šo ziņu...

10 nekaunīgi tiešsaistes aptauju veikšanas ieguvumi B2B organizācijām: Kas teica, ka dati nevar būt jautri?

Ievads: Kāpēc mēs vispār runājam par aptaujām?

Aptaujas, aptaujas, aptaujas! Nē, mēs nesagatavojam jaunu skandējumu jūsu vidusskolas skandēšanai. Mēs runājam par vienu no visvairāk nenovērtētajiem B2B mārketinga rīkiem. Ja vārds "aptauja" jums asociējas ar garlaicīgiem vairāku atbilžu variantu testiem vai nebeidzamām veidlapām, ir pienācis laiks izsprāgt šo burbuli un pievienoties mūsdienām.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Datu spēks: Kā tiešsaistes aptaujas var pārveidot jūsu uzņēmumu

Ievads - iedomājieties, ka rokās turat kristāla bumbu, kas atklāj jūsu uzņēmuma nākotni.

Labi veikta tiešsaistes aptauja ir kā jūsu uzņēmuma DNS tests - tā nonāk zem virsmas, atklājot noslēpumus, kas var uzlabot jūsu darbību, klientu apmierinātību un peļņu līdz jaunām virsotnēm. Šajā padziļinātajā rokasgrāmatā mēs izpētīsim tiešsaistes aptauju neizmantoto potenciālu. Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums vai liels uzņēmums, jūs gaida praktiski padomi, kas pamatoti ar drošiem datiem un ekspertu atziņām. Jūsu uzņēmuma nākotne sākas šeit.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Aptaujas jautājumu augšupielāde

Mēs esam ļoti atvieglojuši aptauju izveidi, izmantojot mūsu aptauju redaktoru. Tomēr daži no jums mums ir teikuši, ka jums labāk patīk veidot aptaujas, vispirms uzrakstot jautājumus (fiziski vai digitāli). Visiem jums ar prieku paziņojam, ka tagad varat augšupielādēt aptaujas jautājumus, lai izveidotu aptauju vai papildinātu jau esošo.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Pateicības lapas izveide

Izveidojiet pateicības lapu, ko parādīt aptaujas respondentiem pēc tam, kad viņi ir iesnieguši savas atbildes. To var veidot viens vai vairāki teksta elementi. Tālāk dotajā piemērā mēs apvienosim pateicības lapu ar nosacītiem teksta elementiem, pamatojoties uz respondenta kopējo punktu skaitu no vairāku izvēļu vērtēšana. Šī funkcija ir pieejama mūsu Biznesa un Uzņēmumu kontu plānos.

Turpināt lasīt šo ziņu...
lvLatviešu valoda