Aptaujas jautājumu augšupielāde

Mēs esam ļoti atvieglojuši aptauju izveidi, izmantojot mūsu aptauju redaktoru. Tomēr daži no jums mums ir teikuši, ka jums labāk patīk veidot aptaujas, vispirms uzrakstot jautājumus (fiziski vai digitāli). Visiem jums ar prieku paziņojam, ka tagad varat augšupielādēt aptaujas jautājumus, lai izveidotu aptauju vai papildinātu jau esošo.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Pateicības lapas izveide

Izveidojiet pateicības lapu, ko parādīt aptaujas respondentiem pēc tam, kad viņi ir iesnieguši savas atbildes. To var veidot viens vai vairāki teksta elementi. Tālāk dotajā piemērā mēs apvienosim pateicības lapu ar nosacītiem teksta elementiem, pamatojoties uz respondenta kopējo punktu skaitu no vairāku izvēļu vērtēšana. Šī funkcija ir pieejama mūsu Biznesa un Uzņēmumu kontu plānos.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Vairāku atbilžu variantu svars un punkti

Pievienojot svērumus atbilžu variantiem ar vairākiem atbilžu variantiem, varat viegli izveidot aptaujas, viktorīnas vai aptaujas ar punktiem. Piemēram, pirmajā jautājumā pirmā iespēja var būt vērtīga ar diviem punktiem, otrā iespēja - ar vienu punktu, bet pārējās iespējas - bez punktiem. Vai arī uzdodiet viktorīnas dalībniekiem vienkāršu "jā/nē" jautājumu. "Jā" ir vērts 1 punktu, bet "Nē" - 0 punktu. Šī funkcija ir pieejama visos maksas kontos.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Daudzvalodu aptauja un papildu valodas

Katrs lietotājs var izvēlēties noklusējuma valoda kad viņi izveido jaunu apsekojumu vai maina esošo. Uzņēmumu kontu īpašnieki tagad var izveidot daudzvalodu aptaujas. Tas nozīmē, ka vienā aptaujā var būt jautājumi vairākās valodās. Kad respondents pirmo reizi noklikšķina uz aptaujas saites, viņš var izvēlēties, kurā valodā vēlas veikt aptauju.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Primārās apsekojuma valodas iestatīšana

Ir aptuveni 7000 valodas ko pašlaik izmanto pasaulē. Kopš SurveyRock pirmsākumiem ir bijis iespējams izveidot aptaujas jebkurā valodā, ko vēlaties. Tomēr līdz nesenam laikam dažādās valodās varēja ievadīt tikai aptaujas jautājumus un navigācijas pogas. Protams, jautājumi un izvēles ir jebkuras aptaujas vissvarīgākā daļa, taču līdz šim bija dažas aptaujas daļas, kas bija pieejamas tikai angļu valodā.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Pielāgotie mainīgie Web saišu izplatītājiem

Pielāgotie mainīgie tiek izmantoti tīmekļa saišu izplatītājos, lai izveidotu unikālas saites, kas var palīdzēt jums izsekot katru respondentu vai respondentu grupu. Mainīgos var apskatīt pārskatos un datu eksportos. Piemēram, pieņemsim, ka esat izveidojis NPS aptauja nosūtīt uzņēmuma darbiniekiem, lai iegūtu atsauksmes par uzņēmuma darbību. Ja vēlaties sagrupēt atbildes pēc darbinieku kategorijām (mārketings, pārdošana, ražošana, vadība), ir trīs veidi, kā to izdarīt.

Turpināt lasīt šo ziņu...

WYSIWYG teksta redaktors jautājumiem

Jau kopš SurveyRock pirmsākumiem mums ir bijis īpašs teksta elements, kas paredzēts gadījumiem, kad vēlaties izmantot attēlus vai tekstu, lai aptaujas dalībniekiem sniegtu papildu informāciju. Šī gada sākumā mēs paplašinājām šo WYSIWYG (ko jūs redzat, to arī saņemat) iespēju, iekļaujot tajā visus mūsu jautājumu veidus. Tagad, izveidojot jaunu aptaujas jautājumu, jautājuma nosaukuma lauka teksta redaktors izskatās šādi.

Turpināt lasīt šo ziņu...

HIPAA un PHI spējīgi konti

HIPAA (Health Insurance Portability & Accountability Act) ir Amerikas Savienoto Valstu tiesību akts, kas paredz datu privātuma un drošības plānu pacientu personiskās jeb aizsargātās veselības informācijas (PHI) droši. SurveyRock Uzņēmums plānu turētāji var nodrošināt savus kontus, lai izpildītu HIPAA prasības.

Turpināt lasīt šo ziņu...

URL novirzīšana pēc apsekojuma pabeigšanas

Šī funkcija - URL novirzīšana pēc apsekojuma pabeigšanas - ir tikai izdomāts veids, kā pateikt, ka pēc apsekojuma veikšanas beigām varat sūtīt aptaujas respondentus uz konkrētu tīmekļa vietni. Piemēram, izveidojiet aptauju, lai noskaidrotu, ko cilvēki domā par jūsu produktu, un pēc tās pabeigšanas nosūtiet viņus uz īpašu pārdošanas lapu.

Turpināt lasīt šo ziņu...
lvLatviešu valoda