Lielās debates: Izvēle starp aptaujām un intervijām tirgus izpētei

Ievads

Iedomājieties: jūs kuģojat ar kuģi pa nezināmiem ūdeņiem, bet jūsu kompass ir... klientu atsauksmes. Runa nav tikai par to, kā atrast savu ceļu, bet arī par to, kā izprast savas auditorijas sirdis un prātus. Uzņēmējdarbības pasaulē ir nepārspīlēti svarīgi veidot saikni ar saviem klientiem. Tieši šajā jomā ir svarīga tirgus izpēte, kas sniedz nenovērtējamu ieskatu jūsu auditorijas emocijās, motivācijā un pieredzē.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Apsekojumu anonimitātes demistificēšana: Jūsu datu vislabāk glabājamais noslēpums

Ievads

Iedomājieties: jūs stāvat vāji apgaismotā telpā, ap jums čukst un raustās skatieni. Tas ir kā filmā par spiegu, taču spiegošanas vietā mēs runājam par aptaujas anonimitāti. Pastāvīgi mainīgajā datu vākšanas un analīzes pasaulē aptaujas anonimitāte ir slepenais aģents, kas aizsargā atklātas atbildes un nodrošina ticamus datus. Tomēr mūsu digitālajā laikmetā mīti un maldīgi priekšstati par aptaujas konfidencialitāte joprojām slēpjas ēnā, slēpjot patiesību par to, kā anonimitāte patiesībā darbojas.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Dzīvo nakts atsauksmes: Atdzīvināt savas aptaujas ar burvīgu aptaujas dizainu

Ievads: Garlaicīgu aptauju biedēšana un iesaistīšanās meklējumi

Ikvienā tumšā tīmekļa stūrī mārketinga speciālista centieni iegūt izteiksmīgus datus sastopas ar biedējošu pretinieku - garlaicīgu aptauju spoku. Šīs spokainās aptaujas stiepjas ar spoku pirkstiem, cerot ar saviem ikdienišķajiem jautājumiem pieķerties garāmgājējam. Tomēr daudzas no tām izkļūst no satvēriena, atstājot aiz sevis nepilnīgu atbilžu un neizmantotu iespēju pēdas. Vai jūsu vērtīgas informācijas meklējumi bieži vien nonāk ignorēto aptaujas uzaicinājumu bezdibenī? Vai jūs vajā aptaujas atstāšanas spoku?

Turpināt lasīt šo ziņu...

5 obligāti jāzina aptaujas mērķi, lai palielinātu klientu apmierinātības rādītājus

Pārsteidzoši fakti par klientu viedokļiem

Vai zinājāt, ka 91% neapmierināto klientu vienkārši neatgriezīsies uzņēmumā, kas, viņuprāt, ir nepilnvērtīgs? Viņi neradīs satraukumu, neaizpildīs sūdzību karti - viņi vienkārši pazudīs. Digitālajā laikmetā, kad klientu balsis var bezgalīgi atbalsoties sociālo mediju zālēs, ir pārsteidzoši, cik daudzi uzņēmumi ir kurli pret savu klientu patieso viedokļu kori.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Aptaujas definīcija: Kas jums jāzina

Ievads

Pasaulē, kas ir pārpildīta ar datiem, vienkārša aptauja bieži vien ir spēcīgs instruments, kas savieno neapstrādātus skaitļus un cilvēka pieredzi. Bet ko tieši mēs domājam, kad runājam par "aptauju"? Atbilde nav tik vienkārša, kā varētu domāt. Šis termins ir ar atšķirīgu nozīmi atkarībā no tā, vai esat analītiķis, biznesa stratēģis vai lietotāja pieredzes speciālists. Šajā rakstā mēs izanalizēsim apsekojuma definīciju no šiem trim unikālajiem aspektiem, lai piedāvātu jums visaptverošu izpratni.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Aptauju psiholoģija: Padziļināta izpratne par definīciju un pielietojumu

Ievads: Kāpēc psiholoģijai ir nozīme aptaujās

Hei, draugi! Sāra šeit. Iedomājieties, ka esat kokteiļu ballītē, un kāds pieiet pie jums ar piezīmju tāfeli rokā un jautā: "Ei, vai es varu jums uzdot dažus jautājumus?". Jūsu reakcija - ziņkāre, aizkaitinājums vai pat intriga - nav nejauša. Aiz tās slēpjas psiholoģija, un tieši to mēs šodien aplūkosim.

Turpināt lasīt šo ziņu...

No datiem līdz lēmumu pieņemšanai: kā tiešsaistes aptaujas sniedz stratēģisku priekšrocību

Uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanas potenciāla atraisīšana ir ļoti svarīga ikvienam uzņēmumam, kas cenšas noturēties priekšā mūsdienu konkurences apstākļos. Pasaulē, kurā stratēģisko priekšrocību atslēga ir ieskats, tiešsaistes aptaujas ir kļuvušas par spēcīgu rīku vērtīgu datu vākšanai un gudru lēmumu pieņemšanai. Tiešsaistes aptaujas, kas ļauj iegūt un analizēt klientu viedokļus, vēlmes un uzvedību, sniedz uzņēmumiem vēl nebijušu iespēju patiesi izprast savu mērķauditoriju un pieņemt pamatotu izvēli.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Klientu apmierinātības aptauju slēptie ieguvumi: Slepenais ierocis uzņēmuma uzlabošanai

Klientu apmierinātības aptaujas var šķist tikai vēl viens uzdevums jūsu darbu sarakstā, taču patiesībā tās var būt slepens ierocis jūsu uzņēmuma uzlabošanai. Iegūstot informāciju tieši no saviem klientiem, jūs varat atklāt slēptās priekšrocības, kas var būtiski ietekmēt jūsu peļņu.

Turpināt lasīt šo ziņu...

Patērētāja balss: Apsekojumu spēka izmantošana, lai ietekmētu patērētāju viedokli.

Mūsdienu straujajā un pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības vidē izprast patērētāju vajadzības un vēlmes ir ļoti svarīgi, lai gūtu panākumus. Par laimi, līdz ar tehnoloģiju attīstību patērētāju ieskatu vākšana ir kļuvusi vieglāka un efektīvāka nekā jebkad agrāk. Aptaujas ir kļuvušas par spēcīgu rīku, ar kura palīdzību uzņēmumi var uzklausīt patērētāju viedokli un iegūt vērtīgas atsauksmes.

Turpināt lasīt šo ziņu...
lvLatviešu valoda