Įkelti apklausos klausimus

Labai palengvinome apklausų kūrimą naudodami apklausų redaktorių. Tačiau kai kurie iš jūsų mums sakė, kad jums labiau patinka kurti apklausas pirmiausia užrašant klausimus (fiziškai arba skaitmeniniu būdu). Visiems jums su džiaugsmu pranešame, kad dabar galite įkelti apklausos klausimus ir taip sukurti apklausą arba papildyti jau esamą.

Toliau skaityti šį pranešimą...

Sukurkite padėkos puslapį

Sukurkite padėkos puslapį, kurį galėsite parodyti apklausos respondentams, kai jie pateiks savo atsakymus. Jį gali sudaryti vienas ar keli teksto elementai. Toliau pateiktame pavyzdyje padėkos puslapį sujungsime su sąlyginiais teksto elementais, pagrįstais respondento bendru balų skaičiumi iš kelių pasirinkimų vertinimas. Šią funkciją galima naudoti verslo ir įmonių paskyrų planuose.

Toliau skaityti šį pranešimą...

Kelių pasirinkimų svoriai ir balai

Pridėdami svorius prie kelių pasirinkimų klausimų parinkčių, galite labai lengvai kurti įvertintas apklausas, viktorinas ar apklausas. Pavyzdžiui, pirmajame klausime pirmoji parinktis gali būti vertinama dviem balais, antroji - vienu balu, o kitos parinktys - niekuo. Arba užduokite viktorinos dalyviams paprastą "taip" / "ne" klausimą. Atsakymas "Taip" vertas 1 taško, o "Ne" - 0 taškų. Ši funkcija prieinama visose mokamose paskyrose.

Toliau skaityti šį pranešimą...

Daugiakalbė apklausa ir papildomos kalbos

Kiekvienas naudotojas gali pasirinkti numatytoji kalba kai jie kuria naują apklausą arba keičia esamą. Mūsų įmonės paskyros turėtojai dabar gali kurti daugiakalbes apklausas. Tai reiškia, kad vienoje apklausoje gali būti klausimų keliomis kalbomis. Kai respondentas pirmą kartą spusteli apklausos nuorodą, jis gali pasirinkti, kuria kalba nori atlikti apklausą.

Toliau skaityti šį pranešimą...

Pagrindinės apklausos kalbos nustatymas

Yra maždaug 7 000 kalbų naudojamas pasaulyje šiandien. Nuo pat "SurveyRock" atsiradimo pradžios buvo galima kurti apklausas bet kuria norima kalba. Tačiau iki šiol skirtingomis kalbomis galėjote įvesti tik apklausos klausimus ir naršymo mygtukus. Akivaizdu, kad klausimai ir pasirinkimai yra svarbiausia bet kurios apklausos dalis, tačiau iki šiol buvo keletas apklausos dalių, kurias buvo galima naudoti tik anglų kalba.

Toliau skaityti šį pranešimą...

Pasirinktiniai kintamieji žiniatinklio nuorodų platintojams

Pasirinktiniai kintamieji naudojami žiniatinklio nuorodų platintojams, kad būtų galima sukurti unikalias nuorodas, padedančias sekti kiekvieną respondentą ar respondentų grupę. Kintamuosius galima peržiūrėti ataskaitose ir duomenų eksportuose. Pavyzdžiui, tarkime, sukūrėte NPS apklausa siųsti savo įmonės darbuotojams, kad gautumėte atsiliepimų apie tai, kaip sekasi įmonei. Jei norite sugrupuoti atsakymus pagal darbuotojų kategorijas (rinkodara, pardavimai, gamyba, vadovai), galite tai padaryti trimis būdais.

Toliau skaityti šį pranešimą...

WYSIWYG teksto redaktorius klausimams

Nuo pat "SurveyRock" pradžios turėjome specialų elementą "Tekstas", skirtą tiems atvejams, kai norėjote naudoti paveikslėlius arba tekstą, kad apklausos dalyviams pateiktumėte papildomos informacijos. Šių metų pradžioje šią WYSIWYG (ką matai, tą ir gauni) funkciją išplėtėme ir į visus mūsų klausimų tipus. Dabar, kai kuriate naują apklausos klausimą, klausimo pavadinimo lauko teksto redaktorius atrodo taip.

Toliau skaityti šį pranešimą...

HIPAA ir PHI galinčios naudoti sąskaitos

HIPAA (Health Insurance Portability & Accountability Act) - tai Jungtinių Valstijų įstatymas, kuriame numatytas duomenų privatumo ir saugumo planas, kaip saugoti pacientų asmeninę arba saugomą sveikatos informaciją (angl.PHI) saugus. SurveyRock Įmonė plano turėtojai gali apsaugoti savo paskyras, kad atitiktų HIPAA reikalavimai.

Toliau skaityti šį pranešimą...

URL nukreipimas užbaigus apklausą

Ši funkcija - URL peradresavimas užbaigus apklausą - tai tik išgalvotas būdas pasakyti, kad galite siųsti apklausos respondentus į tam tikrą tinklalapį, kai jie baigia atlikti apklausą. Pavyzdžiui, sukurkite apklausą, kad sužinotumėte, ką žmonės galvoja apie jūsų produktą, ir baigę apklausą nusiųskite juos į specialų pardavimo puslapį.

Toliau skaityti šį pranešimą...
lt_LTLietuvių kalba