Kurumsal Hesap Planı - Özelleştirme ve Kişiselleştirme

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, büyük ölçüde kurumsal müşterilerimizden bazı ek özellikler için çok sayıda talep aldık. Bu özellikleri mevcut hesap planlarımızdan bir veya daha fazlasıyla birleştirmenin farklı yollarını aradık, ancak sonunda bunları yepyeni bir plan halinde paketlemenin en iyisi olduğuna karar verdik.

Artık size şu ürünlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz Kurumsal Premium, Business ve Basic (ücretsiz) planlarımıza ek olarak! Adından da anlaşılacağı gibi, iş kullanıcılarımıza yöneliktir, ancak fiyatı, uzman kullanıcılar için de cazip olacak kadar düşüktür.

Kurumsal plan ile edindiğiniz özelliklerin odak noktası kişiselleştirme ve özelleştirme üzerinedir. Özel CSS ile anketinizin tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlayın. CSS tüm web sitelerinin sitelerinin görünümünü ve hissini tanımlamak için kullandığı basit bir tasarım dilidir. Kendi CSS kodunuzu ekleyerek artık anketinizdeki herhangi bir şeyin (veya her şeyin) görünümünü değiştirebilirsiniz.

Beyaz Etiket

Beyaz etiket (veya white label veya white-label) terimi, bir şirket tarafından üretilen ancak başka bir şirket tarafından üretilmiş gibi görünecek şekilde markalanan bir ürün veya hizmeti tanımlamak için kullanılır. Kurumsal planımız bunu başarmanız için size birkaç farklı yol sunabilir. Seçeneklerden biri, yukarıda açıklandığı gibi özel CSS kullanmaktır.

"Powered by" Altbilgisini Kaldırın

Anketinizi beyaz etiketlemek için bir başka seçenek de, normalde her anket sayfasında ve son teşekkür sayfasında gösterilen "Powered by SurveyRock" altbilgisini kaldırmaktır.

Kurumsal plan özelliği.  Soldaki resim, Powered by SurveyRock metninin bulunduğu normal görünümdür.  Sağdaki resim ise metinsizdir.
Soldaki normal görünüm, sağdaki ise markalama olmadan

Anket Tamamlama Yönlendirmesi

Bazen anketinizi dolduran kişinin anketi tamamladıktan sonra şirketinizin web sitesine ya da tamamen farklı bir sayfaya dönmesi yararlı olabilir. Bu özellik (Anket tamamlama yönlendirmesi) artık Kurumsal planda da kullanılabilir.

HIPAA/PHI (Korunan Sağlık Bilgileri)

Kurumsal plan hesaplarımız HIPAA özellikli hale getirilebilir. HIPAA (Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası), tıbbi bilgilerin korunması için veri gizliliği ve güvenlik hükümleri sağlayan Amerika Birleşik Devletleri mevzuatıdır. Hesabınız HIPAA için etkinleştirildiğinde, tıbbi verilerinizin korunduğundan ve güvende olduğundan emin olabilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir

tr_TRTürkçe